Hakkımızda

TRABZON- SPOR PLATFORMU

1) Trabzon Fikir, Spor&Sanat Platformu adı altında 22 Ocak tarihinde kurulmuş, Trabzonspor Kongre üyelerinden oluşan, Trabzon, SPOR PLATFORMU BİRİMİ - TSP de Bu sayfada belirttiğimiz amaç ilke ve hedefler doğrultusunda çalışmaya başlamıştır. Kuruluş bildirgesi ve amacımız sayfamızda belirtilmiştir.

TSP : Trabzonspor Kongre Üyesi ve Üye Adaylarından oluşur.
22-OCAK - 2017 de İlk toplantısını yaparak kurulan, TRABZON FİKİR-SPOR-SANAT PLATFORMU, bu oluşuma bağlı sadece Trabzonspor Kongre üyelerinden oluşan bu Platform'un amacı, TRABZONSPOR'un doğru yönetilmesini sağlamak, SAHADA, KASADA VE MASADA GÜÇLÜ TRABZONSPOR olması için fikir ve proje üretmek ve uygulanmasını sağlamaktır.

22 ocak 2017 den sonra,

2) TSP 2.Toplantı - 18 mart 2018 de Trabzonspor kongre üyelerinden oluşan grubuyla Kongre süreci toplantısı yapmıştır ve sonuç bildirgesi açıklamıştır.

3) TSP Kurucu üyelerinden, Levent Sekban, 7-8 Nisan Tarihleri arasında yapılan Olağanüstü Trabzonspor Kongresinde, Trabzonspor tarihinin ilk Tam Bağımsız Yönetim Kurulu Asil Üye Adayı olmuştur. TSP Platformunun ilke hedef ve amaçları doğrultusunda girdiği seçimlerde, Beyaz Listede adı 151 kez yazılmış, 132 si yanlış oy verme yüzünden geçersiz sayılmış 19 geçerli oy almıştır. Toplam Katılım Sayısı 1691 olmuş Sn. Ahmet Ağaoğlu 1321 oy ile başkan seçilmiş, Levent Sekban bu seçimde Katılımcı Genel Kurulu üyelerinin yaklaşık %8 inin teveccühünü kazanmıştır. Başkanımız Sn Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileriz.
TSP Platformunun 7-8 Nisan Kongre süreci sonrası yol haritası ise hukuksuz ibra meselesini yargıya taşımak, Trabzonspor için yapısı düzgün, tüzük taslak çalışmaları yapmak, Trabzonspor için gelir arttırıcı, gider azaltıcı mali projelerini yapıp Trabzonspor yönetimine sunmaktır.